Zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit

Dizajneri kosovar, Valdrin Sahiti, këtë vit i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar. Ai dhe bashkëshortja Edita Ramadani pas martesës kanë zbuluar se po presin fëmijën e tyre të parë që në jetë do të vijë së shpejti. Lajmi.net përmes burimeve të veta, ka mësuar se çifti Sahiti po presin një vajzë. E deri në ardhjen në jetë të vajzës së tyre, ata do e shijojnë çdo moment të pritjes së ëmbël.

Share With:
Translate »
1177 Views