Alban Ramosaj feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Beatrix

Me rastin e ditëlindjes së këngëtarit Alban Ramosaj, nuk kanë munguar dhe urimet e përzemërta për të.

Por vëmendjen më të madhe e tërhoqi urimi tepër i veçantë që motra e tij Beatrix i kishte dedikuar.

Sic e dijmë Beatrix dhe Albani kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njeri-tjetrin . Me fjalë nga më të bukurat ja sesi e uroi Beatrix Albanin në 28-vjetorin e tij.

Share With:
Translate »
23 Views