I përmendi vajzën/ Ilnisa përplaset me Eglën: Monstër që sillet vërdallë

Ilnisa dhe Egla kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën pasditen e sotme. Teksa Egla i përmendi emrin e vajzës, Ilnisa nuk e toleroi këtë gjë dhe u ‘përplas’ me Eglën.

Teksa u prek dhe qëndroi jashtë pak momente me Meritonin, ku ky i fundit u mundua ta qetësojë, Ilnisa është ngritur përsëri dhe ka shkuar të vazhdonte debatin me Eglën, ku kjo e fundit ndodhej në krevatin e saj.

‘Mos e zë më emrin e vajzës sime në gojë. O krijesë e mjerë.’- i është drejtuar kështu Ilnisa-Eglës.

Share With:
Translate »
26 Views