Albërije Hadërgjonaj tregon punët që ka bërë në Amerikë dhe janë shumë larg artit

Prej vitesh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Si për çdo shqiptar, edhe për Albërien fillimet nuk kanë qenë të lehta.

Por sot Albëria përpos këngëtare punon edhe si agjente shitjesh.

E ftuar në emisionin “Oxygen Show”, këngëtarja tha se aktualisht punon si agjente shitjesh, së objekteve, tokave dhe po mendon që të hapë agjencinë e saj në SHBA.

“Kur jam zhvendos në Amerika kam punuar si dado, kam pastruar shtëpia, kam bërë gjithçka për të mbijetuar në një vend tjetër”, ka treguar më parë Albërija.

Share With:
Translate »
216 Views