Albert Dumani na prezanton me Miss-in e jetës së tij

Moderatorin dhe Drejtorin e Programacionit të TvKlan, Albert Dumani, e shohim shpesh të shoqërohet me vajza të bukura. Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë i ftuar në një konkurs bukurie. Ajo që ra në sy ishte shoqëruesja e tij e veçantë. Berti ka publikuar një foto në llogarinë e tij në instagram duke pozuar me të ëmën në këndin e fotografive. Poshtë fotos ai shkruan: “Me Miss-in e jetës time!” duke e shoqëruar me një kurorë mbretëreshe dhe zemër të kuqe. E ëma duhet të ndihet shumë krenare për këtë dedikim duke e ditur që ai është në shenjestrën e shumë femrave të bukura. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
3622 Views