Alec Baldwin bëhet baba për herë të pestë

Aktori 60-vjeçar Alec Baldwin dhe bashkëshortja 36-vjeçare, Hilaria, u bënë prindërit për herë të katërt. Erdhi në jetë një djalë, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Aktori dhe bukuroshja janë martuar para gjashtë vjetëve dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Carmen Gabriel, e cila ka katër vjet, djalin trevjeçar, Rafael dhe Leonardin dyvjeçar. Baldwin gjithashtu ka një vajzë 22-vjeçare, Ireland, të cilën e ka prej martesës me Kim Besingerin.

Share With:
Translate »
759 Views