Almeda flet pas operacionit të të birit: “E kapi syri i keq”

Pesë muaj pas ardhjes në jetë djali i Almeda Abazit dhe aktorit turk Tolgahan Sayışman, Efehan, i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në Stamboll.

Sipas revistës së njohur turke ‘2.Sayfa’, djali 5-muajsh i çiftit të njohur është futur në sallën e operacionit për heqjen e një kisti në kokë.

“Djalin tim e kapi syri i lig”, është shprehur Almeda, duke iu referuar faktit që muajt e fundit, i biri ishte pjesë e serialit që po xhironte i ati.

Fatmirësisht, gjithçka ka shkuar sipas parashikimit dhe gjendja shëndetësore e djalit të Almeidës  raportohet të jetë e mirë, falë ndërhyrjes kirurgjikale.

Por mediat turke raportojnë se pritja për daljen nga salla e operacionit ka qenë tepër e vështirë si për Almedën, e cila vazhdimisht qante, ashtu edhe për Sayisman, që dukej tepër i tensionuar

Share With:351 Views