Amair Khan baba?! Gruaja e tij zbulon se është shtatëzanë disa javë pas ndarjes

Gruaja e boksierit me famë botërore Amir Khan, Faryal Makhdoom, ka zbuluar se është shtatëzanë vetëm pas javë pas ndarjes. 

26-vjeçarja e bëri njoftimin përmes një postimi në Twitter dhe shkuan: “Alhumdulilah, e bekuar me foshnjen numër 2. Jam shumë e lumtur. Po ha shumë, nuk mund të ndalem.” 

Çifti kanë një vajzë 3-vjeç Lamaisah dhe u ndanë publikisht pas një debati në Twitter, ku Khan pretendoi se Faryal e ka tradhëtuar me shokun e tij të ngushtë të boksit Anthony Joshua.

Kjo ka bërë që midis fansave të ngrihen dyshimet nëse fëmija është i Amir.

Share With:
Translate »
877 Views