Amel, një ëmbëlsirë gati për “ta ngrënë”

Amel, vajza e çiftit të këngëtarëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, është një ëmbëlsirë e vërtetë. 
Ndonëse nuk e shohim shpesh të qarkullojë nëpër rrjete sociale, sa herë që ndeshemi me fotot e saj, na i mbush zemrat me dashuri.
Dhe foto e rradhës s’kishte si të ishte ndryshe. E sapo dalë nga dushi, me flokët ende të lagur, Amel na qetëson mendjen dhe shpirtin. /Kids’ Time 

Share With:
Translate »
1023 Views