Ameli ka një shtëpi të dytë, sapo na e zbuloi Miriami

Këngëtarja Miriam Cani ka njoftuar se do të rikthehet në skenën e talent showt ‘Voice Kids’.  Ky rikthim vjen pas nëj periudhe të gjatë pauze dhe përkushtimi me kohë të plotë ndaj vajzës së saj Ameli. Ndërkohë Miriami dhe Albani janë duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi. Me anë të një postimi Miriami ka zbuluar shtëpizën e dytë të vogëlushes së saj. E ku tjetër se sa në një kënd lodrash mund të argëtohen më shumë fëmijët. ‘Shtepia e saj e dyte’-shkruan Miriami krah fotos së postuar.

Share With:
Translate »
900 Views