Ami dhe Ermali sërisht prindër, foto nga materniteti na emocionoi

Nuk mund të niste më bukur se kaq mëngjesi i kësaj të hëne. Ermali dhe Ami janë bërë prindër për herë të dytë! “Zoti na bekoi serisht, kete here me nje vajze” shkruan i emocionuar Ermali. Çifti i famshëm duken shumë të lumtur për pjestaren e re, ndërkohë që janë prindër të një djali më të madh të quajtur Joel!Ne i urojmë jetë të gjatë e të shëndetshme vogëlushes! /Kids’Time/ 

Share With:
Translate »
917 Views