Ami shkon në tualetin e qendrës tregtare, ajo që shikon habit të gjitha nënat

Ami dhe Ermali së bashku me Joelin dhe vogëlushen Sia ndodhen në Vjenë me pushime. Ami ka publikuar së fundmi një foto në Instastory dhe i ka habitur të gjitha nënat.

Në foto shfaqet paradhoma e një tualeti në një qendër tregtare ku ka vend të posaçëm për nënat që duan të ndërrojnë pelenat e fëmijëve të vegjël.

“Paradhoma e një tualeti normal në një qendër tregtare në Vienë”, shkruan Ami, teksa tregon një detaj të veçantë të  qendrave tregtare në Vjenë, për të gjitha nënat që janë jashtë shtëpisë dhe duan të ndërrojnë pelenat e fëmijëve.

Share With:
Translate »
1021 Views