Marina ka ditëlindjen, motra e vogël e uron kështu | Video

Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri.

Bëhet fjalë për Marinën dhe Luanën. Marina sot ka ditëlindjen dhe s’mund të mungonte urimi i motrës së saj.

“Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj! Gjithmone bashke Gjysma ime.

Gezuar ditelindjen jete. TE DUA” shkruan Luana duke e shoqëruar me një video gazmore nga momentet e tyre.

 

Share With:
Translate »
916 Views