Ami xhiron rastësisht momentin e bukur mes Sias dhe Ermalit

Teksa po shijon pushimet me familjen e tij, Amin dhe dy fëmijët, Joelin dhe Sian, Ermali ka marrë puthjen më të ëmbël ndonëjherë.

Duke shijuar darkën në shoqërinë e njëri-tjetrit, Sia është drejtuar për tek babi duke i dhënë atij një puthje në kokë, moment krejt spontan që Ami e ka xhiruar.

 

“Sukses miq është të kesh gjërat që nuk i blen dot me para. Sia Dashuria.”, ka shkruar Ermali krah videos që ka publikuar.

Ndonëse dyshja e ka mbajtur vajzën më larg rrjeteve sociale se Joelin, kjo video nuk mund të shpëtonte pa u pa parë nga të gjithë.

Share With:
Translate »
124 Views