Amy na tregon format perfekte pas lindjes

Amy Childs ka treguar gjoksin e saj bombastik dhe kthimin e aseteve pas lindjes ndërsa ka dalë bashkë me vajzën e saj për të marrë diell në Bregun Fildishtë.

Ajo vazhdismisht e ka theksuar se është vështirë të jesh nënë beqare pasi që u nda nga i dashuri, tani i dënuar Bradley Wright pas vetëm gjashtë javëve të lindjes se vajzës së tyre.

Por, duket se Amy Childs e ka marrë veten shumë mirë ku është parë duke marrë diell me vajzën e saj Polly në Bregun e Fildishtë.

Ylli I Towie ka treguar se tani ajo është një mami seksi, e për ta treguar këtë ajo ka marrë edhe beben e saj me vete

 

 

Share With:
Translate »
713 Views