Angelina Jolie dhe vajza e saj të “frikësuara” nga virusi, fotot e veçanta

Në kohë pandemia apo jo, ajo që asnjëherë nuk do të ndryshojë është hijeshia dhe bukuria e aktores Angelina Jolie.

Së fundmi ylli i kinematografisë është fotografuar nga paparacët duke bërë pazar në Kaliforni, së bashku me vajzës e saj Vivienne.

Të dyja ato shihen duke përdorur maskë e doreza për tu mbrojtur nga Covid-19, e po ashtu edhe shoferi i saj.

Nuk mund të mos bjerë në sy edhe këtë herë, thjeshtësia e saj në të veshur në përditshmëri.

Share With:336 Views