Anila dhe Ardit Gjebrea sapo dhanë publikisht pëlqimin për të dashurën e Jonit

Jon Gjebrea, djali i moderatorit dhe producentit të njohur Ardit Gjebrea, më në fund ka bërë publike lidhjen e tij. Në një postim të ri në Instagram, Gjebrea shihet përkrah një vajze bukuroshe.

Mësohet se Joni dhe e dashura e tij, Merlin Haxhiymeri janë së bashku prej një kohe të gjatë, por vetëm tani kanë vendosur ta bëjnë publike marrëdhënien e tyre, që mesa duket ka edhe bekimin e prindërve të djalit, duke qenë se Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja Anila kanë pëlqyer foton e të birit. 

316574

316575

316576

316572

316573

Share With:
Translate »
1570 Views