Anna dhe Ardit Gjebrea, zyrtarisht me pushime

Kjo do të jetë vera më e veçantë për Anna Gjebrean, vajzën e moderatorit Ardit Gjebrea. Pas aventurave në Shqipëri të Annës ku ka mësuar shumë gjëra të reja, tani nisin pushimet prej vërteti. Në një foto të postuar në Instagram nga Ardit, duket së bashku me Annën në një jaht në mes të detit. E magjepsur nga natyra, Anna këtë herë nuk e ka patur vëmendjen tek selfie që ka shkrepur i ati. I urojmë pushime të mbara familjes dhe të argëtohen shumë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1287 Views