Antonela ia jep lajmin e vitit Messit

Gruaja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo, është shtatzënë Familja Messi po rritet. Sipas mediave spanjolle, gruaja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo, është shtatzënë Antonela pret fëmijën e saj të tretë, derisa gjinia e foshnjës është ende e panjohur.  Messi dhe Antonela kanë dy djem: Mateo njëvjeçar dhe Thiagon katërvjeçar.

Share With:
Translate »
801 Views