Foto e parë publike e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos me të bijën

Të dy janë shumë pranë zemrave të publikut, por shumë larg rrjeteve sociale. Aq larg sa deri sot nuk kishim parë ndonjë foto të tyre me vajzën e vetme, Lindën. Vera Grabocka dhe Timo Flloko kanë shkuar në Amerikë te e bija dhe na kanë sjellë foton e parë me të. Në foto me ta ndodhet edhe një tjetër zonjushë. Vajzat e kanë vënë Timon në mesin e tyre dhe duken kaq bukur të gjithë. Fakti që Timo dhe Vera nuk do plaken kurrë, dihet prej kohësh. Kjo foto e vërteton edhe njëherë. Vajza e tyre është pozicionuar djathtas.

Share With:
Translate »
4111 Views