Arbana feston ditëlindjen, Jon është qershia mbi tortë

Prezantuesja e Big Brother Arbana Osmani sot feston ditëlindjen. Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në instagram ajo ka shkruar se kjo është ditëlindja më e mirë që ka festuar ndonjëherë, dhe për këtë sigurisht që e gjithë merita i shkon djalit të saj Jon. Por kujtojmë se edhe vitin e kaluar preantuesja simpatike e ekranit shkroi të njëjtën diciturë. Mesa duket vitet sa vijnë e bëhen më të mira për të. Arbana në foto shihet me një tortë gjigande ku po plas fishekzjarre sëbashku me të birin. Edhe 100 prezantuesja jonë e preferuar!

Share With:
Translate »
2946 Views