Të gjithë do ta keni zili fundjavën e Jonida Shehut

Duke qënë se puna e saj në televizion e kërkon të angazhuar në cdo ditë të javës, prezantuesja sipmatike e Pasdite në Top Channel, Jonida Shehu, fundjavën ia dedikon të gjithën familjes, sidomos vogëlushes së saj Kristal. Sot ato kanë zgjedhur të pushojnë në bregdet, dhe nga fotoja që ajo ka ndarë me ne në Instagram, koha duhet fantastike e me shumë diell. Në fakt fotoja na bëri ta kemi zili.

Share With:
Translate »
877 Views