Arbana me Jonin zbukurojnë bredhin dhe atmosfera është fantastike

Edhe pse jemi në mesin e nëntorit, festat dalëngadalë po vijnë në të gjithë familjet shqiptare. Pasditen e kësaj të diele, Arbana Osmani, përmes postimeve në Instastory, ka treguar se edhe në familjen e saj atmofera e fundvitit ka ardhur.

Ajo sëbashku me djalin e saj Jonin, kanë zbukuruar bredhin e Krishtlindjeve duke e bërë shtëpinë një ambjet që të ngrohtë që të thërret për të kaluar ditë të bukura.

Share With:368 Views