Këngën e re, Remzie Osmani ia ka kushtuar nuses së djalit

Këngëtarja Remzie Osmani gjithmonë tregut muzikor shqiptar i ka dhuruar projekte muzikore që janë konsideruar hite të padiskuteshme,

Por kësaj radhe në bashkëpunim me produksionin Arboni ka lancuar një projekt muzikor më të veçantë.

Duket që Remzie Osmani ka vendosur që në mesin e shumë projekteve të saj të ketë edhe një këngë dedikim për rejen e saj.

Kënga titullohet “Nusja jonë” dhe ka arritur që të kap afro gjysmë milion klikime për kohë rekord.

Share With:238 Views