Arbana na tregon barkun e rrumbullakosur të Miriamit, përse janë mbledhur në shtëpinë e saj? | Video

Sot ishte dita e fundit e Arbanës për përgatitjen e recetave për librin e saj të dytë.

Me këtë rast ajo ka ftuar në shtëpinë e saj Albanin, Miriamin, Olti Kazaferin dhe balerinën e njohur Lori Balaj për të festuar suksesin e saj të rradhës.

Ndërkohë që sonte gatimin ia ka besuar Albanit dhe Oltit, Arbana na tregon Miriamin e ulur në divan, që mezi po pret darkën. Këngëtarja shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe mjaft në formë siç mund ta shikoni në videon më poshtë. /Kids’ Time

Share With:612 Views