Arbana shijon pushimet e fundvitit në Londër bashkë me djemtë e saj

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo po i shijon ditët e fundvitit së bashku me familjen e saj në Londër

Osmani ka publikuar disa momente ku shihet tejet e lumtur dhe e përmbushur me djemtë e saj.

Ndonëse viti 2023 ishte mjaftë i suksesshëm për moderatoren ku krijoj edhe një biznes tjetër tashmë në kuzhinë e qe është pasioni i saj, më në fund ka gjetur kohë për t’i shijuar disa ditë pushimi në gjirin familjar.

 

Share With:
Translate »
49 Views