Ardit dhe Anna Gjebrea, atë e bijë për herë të parë në një duet surprizë (Video)

Dasma e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës ishte më tepër se një spektakël. Gjithçka ishte përrallore dhe e kuruar në detaj. Të ftuar në dasëm ishin mjaft figura të njohura të ekranit. 

Në këtë listë të ftuarisht të veçantë ishte dhe familja e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea. Ky i fundit kishte rezervuar një duet surprizë me të bijën për çiftin e ri. 

Kidstime.al ka siguruar për ju versionin duet të këngës “Kur të jesh mërzitur shumë” e të voglës Anna Gjebrea me babain e saj. Një surprizë e bukur jo vetëm për çiftin por për të gjithë ne, videon e të cilës e gjeni më poshtë. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
1390 Views