Ardit Gjebrea sot feston ditëlindjen, ky është urimi i vajzës së tij

Ardit Gjebrea sot feston ditëlindjen.

Ndër shumë urimet që pranoi, ishte edhe ai i Anës,vajzës së tij të vogël.

Ana shkruan “Edhe 100 për babin më të mirë në botë! Të dua pafund dhe gëzoj çdo moment që kaloj me ty!.

Kujtojmë që Arditi dhe Ana kanë edhe disa projekte muzikore së bashku, dhe një lidhshmëri shumë të ngushtë me njëri-tjetrin

Share With:
Translate »
31 Views