Ariana Fejzullahu realizon një tjetër set fotografik në javën e 29-të të shtatzënisë

Familjes Fejzullahu së shpejti do t’i shtohet edhe një anëtar i ri i gjinisë femër.

Ariana Fejzullahu është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe deri në fund të muajit shtator pritet të sjellë në jetë një vajzë.

Ajo dhe këngëtari i njohur i estradës muzikore shqiptare, Ermal Fejzullahu, tashmë janë prindër tre fëmijë gjersa janë të martuar për më tepër se një dekadë.

Me këtë rast, bukuroshja ka realizuar një set të veçantë fotografik teksa shfaqet tejet në formë e veshur në xhaketë të bardhë dhe xhinse.

“29 javë”, ka shkruar ndër të tjerash zeshkania në llogarinë personale në Insagram gjersa shihet tejet e bukur.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat dhe miqtë e saj nuk kanë munguar

Share With:228 Views