Meghan Markle bëhet nostalgjike, ndan foton e shtatzënisë, të pa publikuar më parë

Dukesha e Sussex dhe princ Harry mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Archie Harrison Mountbatten-Windsor, në maj. Por Meghan, fakti që ishte shtatzënë, nuk e pengoi që ajo të vazhdonte me projektet e bamirësisë.

Mesë duket, dukesha e Sussex është bërë nostalgjike, dhe në një postim në Instagram, ka ndarë një foto kur ajo ishte shtatzënë.

Në setin e fotove gjatë takimit me punonjësit e Smart Works, një organizatë jofitimprurëse, ajo shihet shtatzënë, por e palodhur për të dhënë kontributin e saj.

Share With:160 Views