Ariana Grande surprizon Kim Kardashian gjatë xhirimeve të klipit “Thank U, Next” dhe reagimi i saj është i paparë

Ariana Grande nuk e ka shijuar e vetme në sheshin e xhirimit, aktrimin perfekt të Kris Jenner si nënën e saj! Në videon e publikuar ku rrëfëhen prapaskenat e “Thank U, Next”, Kim Kardashian West shfaqet në ‘Facetime’, gjatë kohës që e ëma po xhironte.

“Mami im është ajo?!” – shprehet Kim, duke shpëthyer në të qeshura. Gjatë komunikimit me këngëtaren Ariana Grande, ylli i reality show-t theksoi se ishte një ide gjeniale dhe klipi do të jetë i paparë!

Jenner risillte rolin e së ëmës së Regina George, që luhej në filmin “Mean Girls” nga Amy Poehler! Sigurisht që pjesëmarrja e Jenner, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe u kthye në hit në rrjetet sociale!

Share With:
Translate »
615 Views