Armina Mevlani tregon diçka personale: Kur isha 13-vjeç, babai im…

Blogeria e njohur, njëkohësisht dhe partnerja e Shkëlzen Berishës është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë nuk mungojnë fotot dhe videot që publikon.

Së fundmi Armina na ka rrëfyer diçka nga jeta personale.

Teksa ka treguar rutinën e së dielës, Armina krah fotos së një libri dhe një akulloreje shkruan: “Rutina ime perfekte e së dielës që në moshën 13-vjecare kur im atë më sillte libra për të lexuar. Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë”.

Share With:
Translate »
1130 Views