Armina për herë të parë ka në krahë Amarin, Olta tregon si shkoi takimi

Armina Mevlani ka takuar për herë të parë Amarin dhe foton me të e ka publikuar në profilin e saj, ku dallohet sa e gëzuar është.

Se si shkoi takimi na e tregon vet mami Olta që me anë të një komenti në këtë foto ka lënë të kuptohet se Amari e ka shijuar shumë takimin me kumbarën e tij megjithëse ende i vogël e shumë gjëra nuk arrin t’i kuptojë.

Olta zbuloi para pak ditësh në një inte se Armina ishte e para që i dha idenë e emrit për të birin, jo më kot edhe lidhja e tyre është speciale. Me siguri, Armina do jetë e preferuara e Amarit nga gjithë shoqet e mamit.

Share With:
Translate »
496 Views