“As unë, as motra ime…” Greta Koçi flet për herë të parë për vajzën e Enit

Këngëtarja Greta Koçi ka rrëfyer në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, momente nga karriera dhe jeta e saj.

Noeli:”Greta ti ke kënduar një këngë për motrën, kush është më e bukur ti apo motra jote?”

Greta: “Nuk jam më e bukur as unë as motra ime, më e bukur është mbesa ime e vogël 7 muajshe.Kam ndarë disa momente me të në momentin kur lindi dhe një video pas disa muajsh.”

Share With:
Translate »
53 Views