Beatrix Ramosaj uron babin e ndjerë për ditëlindje me fotot e vjetra familjare

Për familjen Ramosaj kjo ditë do të ishte e veçantë dhe festive pasi kryefamiljari i tyre ka ditëlindjen.

Kështu këngëtarja Beatrix  nuk mungoj me një urim për babin e saj të ndjerë.

Përmes InstaStory ajo ka postuar një fotografi të qiellit me yje teksa ka shkruar: Urime ditëlindje bab.

Tutje, ajo ka ndarë edhe disa fotografi familjare teksa ai ishte gjallë.

Share With:
Translate »
71 Views