‘Asnjë familje nuk është perfekte’, Nicola Peltz reagon pas lajmeve për grindje mes saj dhe Victoria Beckham

Nicola Peltz ka folur edhe një herë për sherrin e saj të përfolur me vjehrrën Victoria Beckham në një intervistë të re për The Times. Aktorja, 27-vjeçare, e cila më parë konfirmoi se thashethemet kishin filluar pasi ajo nuk kishte veshur modelin e fustanit të nusërisë së Victoria-s kur u martua me Brooklyn, këmbënguli se: “Asnjë familje nuk është perfekte”.

“Mendoj se gjithçka filloi, dhe këtë e kam thënë edhe më parë, sepse nuk përfundova me fustanin e nusërisë së Victoria-s, por e vërteta është se me të vërtetë doja ta vishja dhe mendova se ishte aq e bukur që mami i Brooklyn po e bënte për mua. Isha e emocionuar, por nuk përfundova duke e veshur. Më vjen keq kur lexoj gjëra që njerëzit thonë se nuk kisha planifikuar t’i vishja kurrë. Kjo thjesht nuk është e vërtetë”, tha Nicola.

‘Asnjë familje nuk është perfekte’, Nicola Peltz reagon pas lajmeve për grindje mes saj dhe Victoria Beckham

Share With:
Translate »
55 Views