Shakira bën gjestin prekës, i puth këmbët të atit të sëmurë në spital (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Shakira është duke kaluar një fazë të vështirë në jetën e saj personale pas ndarjes me partnerin e saj, por mesa duket artistja është përballur edhe me një tjetër vështirës

Ajo është duke u përballur edhe me shtrimin në spital të babait të saj.

‘Nuk ishte faji yt...’ ,Shakira dedikim për Pique-n? Mesazhi misterioz i këngëtares

Në një video, Shakira shihet teksa ndihmon babanë e saj të bëjë ushtrime forcash, ndërkohë që në dhomë është edhe mjeku i tij. Ajo duket e emocionuar me babanë e saj ndërsa i puth këmbët.

“Dhe jeta vazhdon mes vizitave në spital dhe kostumeve të Halloween -it”, ka shkruar Shakira në video.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

Share With:
Translate »
85 Views