Atara dhe Orinda i bëjnë surprizën e ëmbël Turit për ditëlindje

Në familjen e Turjan Hyskos dhe Orinda Hutës ka festë.

Producenti ka festuar 38 vjetorin e lindjes me një festë private.

Në një moment të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë dhe të afërmit.

Por surprizën më tË bukur e ka marrë nga Orinda dhe e bija Atara.

Gocat më të veçanta të jetës së tij i kanë çuar tortën.

Orinda këtë moment e ka memorizuar në rrjete sociale ku krahas shkruan:

‘Gëzuar ditëlindjen babi Turi, të duam.’

Share With:
Translate »
47 Views