“Më kënaqe zemrën”, ja pse emocionohet Nita nga telefonata e të atit

Gjatë spektaklit të së martës, Vëllai i Madh u premtoi banorëve disa telefonata me familjarët e tyre.

Së fundmi ka qënë Nita ajo që ka komunikuar me të atin dhe mbesën e saj.

Që në nisjen e telefonatës Nita është emocionuar teksa ia dëgjoi zërin të atit  dhe i tha atij se e ka marrë malli dhe se e do shumë atë.

Të njëjtën gjë tha edhe për mbesën e vogël. Babai i Nitës i tha asaj ta vazhdojë lojën dhe se është shumë krenar për të.

Babai Nitës nuk ka harruar të ngushëllojë familjen e Palit dhe stafin e Top Channel për sulmin terrorist.

Share With:
Translate »
36 Views