Atara hedh hapat e para, Turi dhe Orinda ndajnë momentin special me ndjekësit

Turi dhe Orinda janë dy nga figurat më të suksesshme të ekraneve tona.

Ata nuk ngurrojnë të ndajnë në rrjet momente gëzimi krah vajzës së tyre , Atara.

Më parë çifti ka suprizuar rrjetin duke ndarë fjalët e para të Atarës, dhe madje detaje nga festa e saj e parë e ditëlindjes.

Së fundmi, Turi dhe Orinda kanë ndarë një video speciale në Instagarm ku shihet se Atara është duke hedhur hapat e parë.

 

Share With:
Translate »
24 Views