Ato që nuk u panë nga ditëlindja e nipit të Remzie Osmanit, nga torta deri te maskotat

Nipi i këngëtares Remzie Osmani ka festuar një vjetorin e lindjes.

Ditëlindjen e parë të Jonit të vogël, familja kanë vendosur ta festojmë me familjar e të afërt në një restaurant.

Sigurisht që në festë kishte edhe fëmijë, të cilët i kanë dhënë sharmë e gjallëri festës.

Në ditëlindjen e parë te Jonit, bukur dukeshin prindërit, gjyshërit dhe motra e tij Ema, shkruan “Kosovarja”.

Torta e ditëlindjes ishte mjaftë e bukur në dekor dhe special për argëtimin e të vegjëlve ishin edhe maskotat me personazhet e tyre të dashur.

Share With:
Translate »
55 Views