Si ikin vitet, sot djali i vogël i Sinanit dhe Andrrës mbush 3-vjeç

Në familjen e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha sot ka festë.

Ayani djali i Sinanit dhe Andrres sot ka festuar ditën e lindjes

Andaj nuk ka munguar as urimi nga nëna, “Gëzuar ditëlindjen mjalti i shtëpisë tone Ayan. Mami, Babi dhe Ansi te duan shume” ka shkruar Andrra.

Kujtojmë së Sinani ka në jetë dy fëmijë dhe është mjaftë i lidhur ku shihet çdo herë pranë tyre.

Share With:
Translate »
98 Views