Aurela na la pa fjalë me linjat trupore pas lindjes

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, ka qenë e pranishme në Festivalin e Filmit në Kanë. Për eventin e rëndësishëm, ajo kishte zgjedhur një fustan të gjatë ngjyrë të kuqe dhe me mëngë të gjata.

Fustani ka një të çarë të gjatë deri te pjesët intime, ku duket se Aurela ka guxuar shumë me të. Ajo ka ekspozuar njërën këmbë dhe duket kaq elegante.

Fansat “çmenden” pas fustanit të Aurela Hoxhës, e

Modelja ka ndarë disa poza me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët e kanë pëlqyer shumë dhe nuk ia kanë kursyer komplimentat.

“Zjarr. Vajza më e bukur. Shkëlqen”, janë disa prej komenteve pozitive që fansat i kanë lënë në pozat në fjalë.

Fansat “çmenden” pas fustanit të Aurela Hoxhës, e

Fansat “çmenden” pas fustanit të Aurela Hoxhës, e

Share With:
Translate »
604 Views