Baba për herë të dytë! Futbollisti ndan lajmin e ëmbël me ndjekësit

Futbollisti i njohur, Mesut Ozil është bërër baba për herë të dytë.

Nga pikëpamja sportive, ish-lojtari i skuadrës rekorde të Real Madridit ka shënuar vetëm suksese.

Por gjërat po përmirësohen në jetën e tij personale pasi Mesut dhe partnerja e tij Amine janë bërë prindër për herë të dytë.

Ylli i futbollit ndau foton e parë të vogëlushes së tij në Instagram.

Baba për herë të dytë! Mesut Ozil ndan lajmin e ëmbël me ndjekësit

“Mirë se erdhe në botë, princesha jonë e vogël Ela”, shkruan 33-vjeçari bashkangjitur me foton e ëmbël të foshnjës së tij duke fjetur.

Vajza e Mesutit ka pothuajse të njëjtin emër me motrën e saj Eda, e cila është dy vjet më e madhe.

jiehg

Share With:
Translate »
35 Views