Babai lë fëmijën në tren dhe del për cigare, por… (Video)

Kur pirja e një cigareje kur je baba i një fëmije mund të të kushtojë shumë, por dëshpërimi nuk ka zgjatur shumë.

Videoja e regjistruar brenda një treni ka kapur momentin kur babai lë fëmijën në sendilje bashkë me çantat dhe del jashtë për të pirë një cigare. Por dera e trenit mbyllet dhe ai nuk mund të futet duke e lënë foshnjën me një të panjohur.

Brenda në tren ishte një pasagjer i cili u përpoq të thërriste babain të vinte pasi treni po nisej, por e gjithë përpjekja e tij ka qenë e kotë. Pasagjeri njoftoi menjëherë shoferin e trenit dhe policinë.

Incidenti ndodhi në trenin e Windermere në Cleveland të Ohajos, muajin e kaluar.

Sikurse duket edhe nga video i gjithë momenti është filmuar nga kamerat. Ai shihet duke bërtitur me dëshpërim, teksa treni largohet. Babai u ribashkua me fëmijën më vonë.

Share With:372 Views