Babi miliarder i Bella dhe Gigi Hadid akuzohet për përdhunim

Babi  i dy supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, Mohamed është përfshirë në një skandal.

Biznesmeni është akuzuar për përdhunim nga modelja Miranda Vee.

Kjo deklaratë e Vee erdhi pasi Kate Upton akuzoi bashkëthemeluesin e Guess, Paul Marciano për ngacmime seksuale.

Sipas modeles 69-vjeçari dhe Marciano janë miq të mirë. Ajo u shpreh se ishte Mohamed që e përdhunoi ndërsa Marciano e ndihmoi që të realizonte aktin e tmerrshëm.

Vee tha se u takua me Marciano në selinë e Guss në Los Angeles. Fillimisht ky i fundit e kishte ngacmuar vetë dhe më pas e kaloi tek miku  tij Hadid me preteksitin e një takimi për të diksutuar mbi xhirimet e ardhsme të Guss.

Më pas biznesmeni e përdhunoi në apartament.

Sipas postimit në Instagram modelja pretendoi se donte të fliste vitin e kalur por kur Hadid dhe Marciano e zbuluan e detyruan që të nënshkruante një marrëveshje për të mos folur. Gjithashtu e kërcënuan se do ti shkatërronin karrierën dhe se do ta vrisnin nëse fliste.

Share With:
Translate »
603 Views