E ëma e Ritës fotografon bashëshortin në dush dhe e publikon në instagra

Rita Ora është këngëtarja shqiptare e cila ka arritur famë të madhe në botë.

Pasi tani është fytyrë publike, edhe familja e Ritës marrin vëmendjen e medieve.

Së fundi, ishte nëna e saj, Vera ajo e cila në rrjete sociale postoi një foto në të cilën shfaqi bashkëshortin në një moment të sikletshëm.
nDëRSA ai ishte duke bërë dush, Vera ishte po bënte selfie.

“Si të vini në siklet bashkëshortin tuaj ndërsa pretendoni se jeni duke bërë selfie”, ka qenë mbishkirimi që ajo i ka lënë fotografisë në të cilën shihet duke buzëqeshur kusre burri i saj, Besniku duket në prapavijë.

Share With:
Translate »
630 Views