“Bajrami i parë i Kridit”, Klea Huta ndan videon e adhurueshme të të voglit

Në fillim të muajit qershor, moderatorja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bekuan me një djalë.

Klea solli në jetë të voglin që e pagëzuan me emrin Krid, ndërsa sot djali i tyre ka festuar Bajramin e tij të parë.

Megjithëse janë kursyer me portretin e të voglit, Klea ka ndarë herë pas here momente super të ëmbla me bebushin, i cili rritet dita ditës.

Sot, me rastin e festës së Bajramit, moderatorja ka publikuar videon më të adhurueshme të të birit, i cili luan duart e tij të vogla.

“Gëzuar Bajramin e parë Krid! Të dua!”- janë fjalët e Kleas krahas videos që na zbuluroi ditën.

 

Ende jemi kuriozë për portretin e Kridit dhe duam të zbulojmë sa më parë se cilit prej prindërve i ngjan më shumë!

Share With:65 Views