Banori i “Big Brother VIP Kosova” flet hapur: Kam abuzuar me përdorimin e drogës, por më shpëtuan prindërit e mi

Edon Shileku ose Victoria Owns është një ndër banorët më të komentuar në “Big Brother VIP”. Së fundmi ai ka bërë një bisedë me Shota Baraliun ku ka folur për jetën e tij private.

Banori i 'Big Brother VIP Kosova' flet hapur: Kam abuzuar me

Ai ka treguar se ka pasur një periudhë që ka abuzuar me substancat narkotike por fatmirësisht, prindërit e kanë shpëtuar.

Banori i 'Big Brother VIP Kosova' flet hapur: Kam abuzuar me

“Unë kam qenë abuzues i drogave për një kohë shumë të gjatë. Prindërit e mi më kanë shpëtuar nga ajo rrugë. Në momentin që unë kam dal prej rehabilitimit që kam qenë, asnjëherë nuk kam marrë më drogë. Tani jam edhe aktor e në vendin tim, unë dua të bëj një ndryshim në masë dhe tregun e shoh si një mundësi timen për të zhvilluar popullin tonë dhe jo të paragjykojnë anëtarët e komunitetit LGBT, specifikisht personat trans. Duhet që ata të lihen të lirë që ta jetojnë jetën ashtu siç duan. Victoria Owns, personazhi im, është një vepër e imja për të sjellë ndryshim”, ka rrëfyer Edoni.

Banori i 'Big Brother VIP Kosova' flet hapur: Kam abuzuar me

Share With:
Translate »
32 Views