Bebe Rexha goditet nga vëllai, bëri veprimin ‘e pahijshëm’ | Video

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka treguar për të gjithë reagimin e vëllait kur ajo performon tëerk.

Ndërsa kishte vënë muzikën në sfond, ajo po e filmonte vëllain duke kërcyer. Në momentin e fundit, e drejtoi kamerën nga pasqyra për të filmuar veten ndërsa bënte lëvizjet provokuese të kërcimit tëerk.

Duket se ky veprim e ka nevrikosur vëllain e saj që mori një jastëk për ta goditur. Të dy po qëndronin në shtëpi dhe kishin vënë muzikë kur ndodhi momenti, të cilin Bebe e ka publikuar në Instastory. Edhe pse jashtë Shqipërisë, mbrojtja që kanë vëllezërit e motrat me njëri-tjetrin është tepër e përhapur.

Share With:
Translate »
1025 Views